Vysledky 2012   Vysledky 2011   Historia   natalia@sedas.sk
      Vysledky 2010   Fotogaleria

NATALI TENISOVY DENNIK
  11.02.2012 Piešťany - Majstrovstva republiky dorastenky Malenovska (1961-41) - 5:7, 1:6
  Losovanie nedopadlo najhoršie - Karin Malenovská (41) je o rok staršia, ale možno motyka vystrelí. Celý týždeň som trénovala na
  tvrdom povrchu a už som si na to zvykla. Začiatok zápasu je výborný, súperka je nervózna ako karamor, ide mi obranu aj
  útok a vyhrávam už 5:2 v prvom sete. Súperka skúsi "kopček" a bum, zrazu je 5:4. A tak kopčeky pokračujú, Neviem, čo s tými mrchami
  mám robiť, ak ju pinknem na druhú stranu, tak netrafim kurt, ak zaútočím, tiež. Moje nervy! Set prehrám 5:7, druhý už ide rýchlo - 1:6.
  Nevadi. Pokiaľ sa hral tenis, bola som lepšia. A kopčeky sa naučím! Sľubujem - Karin!

06.02.2012 Banska Bystrica - dorastenky B
  Konečne mám výborné vylosovanie. A spadla hala. Nasnežilo tak, ze nafukovaciu halu zatlačilo a bolo po turnaji. Ocino aspoň vybavil
  priatelsky zápas v Leviciach s Milanom a konečne som nad ním vyhrala 6:3, 6:3. Aspoň toto!

17.12.2011 Dranam KE - region ženy
  Nic z toho nebude. Mam teplotu. Vstup do ženského kolotoča sa odkladá na neurčito. Ocino sa potešil, lebo chcel byť pri tom.

10.12.2011  Dranam KE - region dorastenky - Saska Lazarova (1998)1:6, 7:6, 1:6
  Na začiatku som bola nervozna. Keď som pochopila, že nervozna neuhram nič, tak to začalo isť. Druhý set som otáča z 1:4
  a konečne som nad Saškou vyhrala aspoň set. Tretí set som kondične odišla, však mi tréner v najbližšom období naloží!
  PS: Mám rada, keď mi niekto fandí. Ocko nemohol, fanušik Erik bol v Spišskej, ešte že prišiel aspoň tréner. Ďakujem mu za to!